אודות

חברת איזיטק (1993) בע”מ נוסדה ברמת גן בשנת 1992 על ידי שני אחים משה יעקב ורונן יעקב.
חברת איזיטק נוסדה כבית תוכנה לתת מענה לענף היהלומים והתכשיטים בארץ ובעולם. ואכן אט אט רכשה את אמון הצרכנים ובנתה את שמה על בסיס אמון אחריות אמינות והכי חשוב שירות.

בשנת 2000 פתחה חברת איזיטק בניהול האחים יעקב סניפים בעולם בניו יורק – אמריקה, ב HK באנטוורפן – בלגיה וברמת גן.
לניהול הסניפים נשלח מר רונן יעקב לקידום מכירות והגדלת קהל הלקוחות של החברה, לאחר שעשה זאת בהצלחה נשאר בבלגיה לתקופה לא מבוטלת ולפני מס’ שנים חזר לארץ למקום הולדתו לרעננה.

לאחרונה לאור רצונו של מר רונן יעקב להרחיב את הפעילות למגזר הקמעוני פתח חנות מחשבים ברעננה על מנת לספק ידע ושרות הוגן ללקוח הסופי שלעיתים נקלע למצוקה ונופל בין הכיסאות מאחר ואנשי התמיכה מעבירים אותו מחברה לחברה, זו בעיית חומרה , לא, זאת בעייה תוכנה ועל יד כך גורמים למרמור רב אצל הלקוח הסופי שהבעייה לא נפתרת אצלו.

את הבעייה הזו איזיטק מחשבים באה לפתור ולתת מענה אנושי אחראי ואיכותי ללקוחות. איזיטק היתה בשטח עוד לפני הפייסבוק ולפני הטויטר ולפני האינטרנט ולה נסיון רב בהקמת רשתות תקשורת, מחשבים אישיים תיקוני מחשבים ועוד.

לאיזיטק יש מעבדת תיקונים עד רמת הרכיב, מתמחים בתיקון חומרה ותוכנה למחשבים ניידים ונייחים. תיקון צירי מסך, החלפת מסכים שבורים, החלפת דיסקים קשיחים, הצלת חומר, הוספת זכרונות, החלפת מקלדת שנשברה או נשפך עליה חומרים כאלו או אחרים ועוד. 
איזיטק בעלת ידע מקיף בנושא תוכנות מיקרוסופט לרבות אופיס על כל הגרסאות.

החנות מוכרת ציוד היקפי מדפסות מחשבים ניידים ונייחים, כבלים, ראוטרים ועוד, בחנות ניתן למצוא מוצרים מקצועיים שכמעט לא ניתן להשיג במקומות אחרים מאחר והידע שנאסף בחנויות אחרות הינו מוגבל ביותר ואנשי המכירות הקיימים בחנויות אלו אינו מתמודד עם שאלות יותר מורכבות ונוצר מצב שהלקוח לא מקבל מענה לצרכיו בזמן אמת.

החנות ממוקמת במרכז רעננה ברחוב בורכוב 8 פינת אחוזה  , ישנן דרכי הגעה צירים מרכזיים, חנייה בשפע מכל כיוון. 
בואו לבקר ולהתרשם בעצמכם מאיזיטק מחשבים בבורכוב 8 ברעננה.